Mikołajki
Domki dla gości
Strona główna
O nas
Pokoje
Domki
Ogród
Cennik
Kontakt i dojazd

Domki letniskowe do wynajęcia

W naszym ogrodzie znajduje się 5 domków o wysokim standardzie z łazienkami.

Co wyróznia nasze domki od innych to ich usytuowanie pośród zieleni i kwiatów naszego ogrodu. Przy domkach znajdują się kąciki odpoczynku z huśtawkami oraz miejsce na grila ze stołem i huśtawką. Dodatkowo w ogrodzie znajduje się zadaszona altanka gdzie można przyjemnie spędzić ciepłe letnie wieczory.

Domek letniskowy nr 1

W domku nr 1 znajduje się duży, przestrony pokój z łazienką i aneksem kuchennym. Mogą w nim wygodnie spać 3-4 osoby.

Domek #1 Domek #1 Domek #1 Domek #1 Domek #1


Domek letniskowy nr 2

Dla naszych gości jest już dostępny domek nr 2 składający się z dwóch niezależnych części. W każdej z części znajduje się odzielna sypialnia oraz część wypoczynkowa z aneksem kuchennym. W każdej części może spać 4 osoby.

Domek #2 Domek #2 Domek #2 Domek #2 Domek #2


Domek letniskowy nr 3

W 2009r został oddany domek numer 3. Domek podzielony jest na dwie samodzielne części. Każda część posiada 2 odzielnie sypialne oraz część wypoczynkową z aneksem kuchennym. W każdej części nocleg znajdzie 4-5 osób.

Domek #3 Domek #3 Domek #3 Domek #3 Domek #3


Domek letniskowy nr 4

Domek numer 4 został również oddany w 2009 roku i składa się z 2-ch sypialni i pokoju wypoczynkowego z aneksem kuchennym. Przeznaczony jest dla 4-5 osób.

Domek #4 Domek #4 Domek #4 Domek #4 Domek #4

Domek letniskowy nr 5

Domek murowany o wysokim standardzie z dwoma niezależnymi pokojami z z łazienkami. W każdym pokoju mogą wygodnie spać 2-3 osoby. Obok domku znajduje się miejsce na dwa samochody.

Domek #5 Domek #5